loader

Najlepszy bezprzewodowy głośnik Bluetooth w 2020r.

Przenośne głośniki Bluetooth nadal się poprawiają, z lepszym dźwiękiem i żywotnością baterii. To najlepsze z nich, jakie możesz teraz kupić.

Jeśli chodzi o głośniki bezprzewodowe, istnieje wiele opcji - być może zbyt wiele. Oto kilka z naszych obecnych ulubionych przenośnych głośników Bluetooth, od malutkich mikro modeli, które mieszczą się w kieszeni do mini wersji, które są kompaktowe do nieco mocniejszych modeli, które naprawdę potrafią wydobyć trochę dźwięku.

Potrzebujesz szerszego zestawu wyborów? Sprawdź nasze listy najlepszych inteligentnych głośników i najlepszych głośników Wi-Fi oraz systemów muzycznych.

Doskonała wartość

Tribit XSound Go

Za 33 dolary, Tribit XSound Go jest jednym z najlepszych głośników Bluetooth za pieniądze. Oprócz tego, że brzmi przyzwoicie do przesyłania strumieniowego ulubionej muzyki i nie tylko, jest również w pełni wodoodporny. Przeczytaj naszą recenzję Tribit XSound Go.

Najlepsze do przypięcia do plecaka

JBL Clip 3

Ten w pełni wodoodporny, bezprzewodowy głośnik bluetooth (IPX7) ma nie tylko lepszą żywotność baterii i lepszy dźwięk niż Clip 2, ale według JBL jest bardziej wytrzymały dzięki zintegrowanemu karabinkowi obramowującemu cały obwód głośnika, pełniącemu funkcję zderzaka. Posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy i jest jednym z najlepszych bezprzewodowych głośników ze względu na swoje niewielkie rozmiary. Sprzedaje się za 60 dolarów. Przeczytaj naszą recenzję JBL Clip 3.

Najlepszy głośnik imprezowy

Hiperboom UE

Głośniki Ultimate Ears Boom są dostępne w kilku różnych rozmiarach, ale żaden z nich nie jest tak duży jak zupełnie nowy Hyberboom. Super rozmiar bezprzewodowy głośnik, który podpowiedzi wagi na grube 13 funtów, Hyperboom sprawia, że Megaboom 3 wyglądają bezsprzecznie puny. To nie jest tanie, ale brzmi lepiej niż wiele przenośnych głośników jumbo na rynku właśnie teraz.

Reprezentanci Ultimate Ears powiedzieli mi, że Hyperboom powstał po tym, jak firma otrzymała opinie od swoich klientów szukających większego głośnika, który mógłby grać wystarczająco głośno i mieć wystarczająco głęboki bas, aby zasilić imprezę. Głośnik może to zrobić - Ultimate Ears mówi, że jest trzy razy głośniejszy i ma sześć i pół razy większy bas niż Megaboom 3 - i nie ma problemów z wypełnieniem dźwiękiem dość dużego pomieszczenia. Przeczytaj pierwsze ujęcie CNET.

Najlepszy dźwięk poniżej 60 USD

Tribit MaxSound Plus

Tribit MaxSound Plus (56 dolarów) jest około 30% większy niż jego rodzeństwo XSound Go i kosztuje około 25 dolarów więcej, ale wykonuje znacznie lepiej i jest jednym z najlepiej brzmiących głośników w swojej klasie wielkości i ceny. Posiada trwały akumulator litowo-jonowy i doskonałą jakość dźwięku. Przeczytaj naszą recenzję Tribit MaxSound Plus.

Tańsza alternatywa dla JBL Flip 5

Tribit StormBox

Głośnik Tribit's StormBox wygląda jak skrzyżowanie głośnika UE z głośnikiem JBL. Podejrzewamy, że to nie jest przypadek. W pełni wodoodporny, to kosztuje około 30 dolarów mniej niż JBL Flip 5 i produkuje większy dźwięk i ma do 20 godzin życia baterii do odtwarzania muzyki i więcej. Głośniki XSound firmy Tribit są prawdopodobnie lepszej jakości, ale Stormbox jest bardziej stylowy.

Wodoszczelność i trwałość

UE Wonderboom 2

Podobał nam się oryginalny głośnik Wonderboom Bluetooth Ultimate Ears, który brzmiał dobrze ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, a także był wodoodporny. Teraz firma wydała Wonderboom 2, który jest nieco większy niż oryginał i brzmi nieco lepiej do strumieniowego przesyłania ulubionej muzyki, z więcej basów i specjalny Outdoor Boost tryb, który zwiększa wysokie tony.

Podobnie jak jego poprzednik, w pełni wodoodporny Wonderboom 2 z połączeniem Bbluetooth ma cenę katalogową 100$, ale sprzedaje się za mniej (około 80$). Co różni się od niego stopniem ochrony IP67, który oznacza, że jest pyłoszczelny, bardziej odporny na wstrząsy, a także zdolny do unoszenia się na wodzie. Ma również 30% lepszą żywotność baterii - trwającą do 13 godzin przy umiarkowanym poziomie głośności, zgodnie z Ultimate Ears - i można połączyć dwa razem, aby utworzyć stereo parowanie dźwięku przez naciśnięcie przycisku na każdym głośniku.

Zobacz

Ściągacz do końcówek drążków kierowniczych - cena Ceny ściągaczy do końcówek drążków kierowniczych różnią się w zależności od producenta, materiału, z którego są wykonane oraz od ich wielkości. Nie bez znaczenia pozostaje też kraj pochodzenia i dostępność akcesoriów. Ceny mogą wahać się od 17 zł do nawet  300 zł za cały komplet ściągaczy...

Klucz dynamometryczny to cieszące się bardzo dużą popularnością narzędzie znajdujące zastosowanie tak podczas dokręcania, jak i odkręcania połączeń śrubowych. Może być wykorzystywany w przypadku śrub, sprawdza się jednak równie dobrze w odniesieniu do nakrętek. Przydaje się przede wszystkim wtedy, gdy czynność, o której tu mowa, musi być wykonana z określoną siłą...

Codzienna praca wulkanizatora spotyka się z wieloma wyzwaniami ze strony klientów, którzy chcieliby mieć usługę wykonaną na już, tu i teraz. Załatwienie opon w dobrej cenie, reklamacja ostatnio wykonanej usługi, czy wiele innych pozornie niezwiązanych z Twoją pracą spraw musisz rozwiązać jak najszybciej, by nie stracić ani czasu, ani klienta. I tu z pomocą przyjdzie...