loader

Ariana Grande i Jimmy Fallon mają koncert Nintendo Labo

Jeśli jesteś fanem tworzenia instrumentów muzycznych, robotów i programowalnych samochodów RC z kartonu, prawdopodobnie pokochasz Nintendo Labo.

Ale nie wszyscy przekonali członków rodziny - zwłaszcza demoniczne maluchy - aby zobaczyć magię w sprytnych akcesoriach Nintendo Switch. Może Jimmy Fallon potrafi sprawić, że zobaczą światło.

Gwiazda popu Ariana Grande, Questlove i The Roots dołączyli do Fallona, aby wykonać piosenkę No Tears Left to Cry na NBC's The Tonight Show z Jimmym Fallonem w poniedziałek.

Każdy instrument jest wykonany w całości z kartonu i Nintendo Switch. Podczas gdy Grande śpiewał, Fallon grał na gitarze i fortepianie Nintendo Labo studio, Questlove grał na zestawie robota, Black Thought używał gitary elektrycznej i wędki, Kamal Gray i James Poyser używali Toy-Con Piano x2, Captain Kirk używał gitary akustycznej, Mark Kelley grał na gitarze basowej, a Stro grał na Toy-Con Garage Drum Machine.

Rezultat jest zarówno profesjonalny, jak i raczej kapryśny. Odtwarzanie tego filmu dla przyjaciół i rodziny może być najlepszym sposobem, aby przekonać ich do przyłączenia się do Ciebie w tworzeniu instrumentów muzycznych Nintendo Labo, a nawet założyć zespół kartonowy.

Jeśli Questlove potrafi robić muzykę za pomocą robota, to dlaczego ty nie możesz?

Zobacz

Na koncercie Drake'a w Madison Square Garden we wtorek wieczorem, powietrze wypełniło się czymś więcej niż tylko rykiem 18.000 fanów. Podczas dwugodzinnego pokazu rapera, zsynchronizowanego z jego utworami Elevate i Look Alive, wokół niego latało 88 mikro-dronów. Kręciły się one z jasnymi światłami, zmieniając kolory z czerwonego na niebieski na biały, jak rój dużych...

Paul McCartney zagra "intymny" koncert na żywo na YouTube 7 września, by uczcić swoją nową płytę, Egypt Station. 76-letni legendarny muzyk zagra również piosenki ze swoich Beatlesów, Wingsów i dni solowych w tajnym miejscu w Nowym Jorku. Koncert będzie transmitowany o 17:00 PT, 20:00 ET piątek. To 1:00 rano w Wielkiej Brytanii i 11:00 w Australii w sobotę. Egypt Station...

Pod koniec 2019 roku Amy Winehouse wyruszy w trasę powrotną w formie hologramu. Cyfrowa rekonstrukcja piosenkarki, która zmarła w 2011 roku, wykona takie hity jak "Rehab", "Back to Black" i "Valerie." Pieniądze z trasy koncertowej trafią do Fundacji Amy Winehouse, która według Engadget pomaga młodym ludziom zmagającym się z alkoholem i narkotykami. Nie wiemy jeszcze, kiedy...