loader

Obsada "The Nanny" powtórzyła czytanie odcinka pilotażowego.

"The Nanny" przychodzi do twojego domu!

OK, nie dosłownie... ale we wszystkich aspektach, które się liczą. Klasyczny sitcom z lat 90-tych z Fran Drescher w roli głównej jest kultowym faworytem wśród milionów fanów, z których wszyscy bez wątpienia tęsknią za swoim ulubionym opiekunem.

Cóż, nie czekaj już: Drescher i jej dawne gwiazdy będą uczestniczyć w lekturze w Zoomie oryginalnego odcinka pilotażowego serii, który pierwotnie wyemitowano 3 listopada 1993.

"Śmiech to najlepsze lekarstwo!" Drescher powiedział Variety w oświadczeniu wtorek. "Więc, w tych trudnych czasach, (pokaż współtwórcę Petera Marca Jacobsona) i ja pomyśleliśmy, czy nie byłoby wspaniale, gdybyśmy zebrali razem oryginalną obsadę 'Niani' do wirtualnego czytania pilota? To jest raz w życiu Pandemic Performance dla naszych fanów na całym świecie, którzy są obecnie stresujące w izolacji i może użyć prawdziwej cholewki! To na pewno dał każdemu z nas podnosić i mamy nadzieję, że zrobi to również dla Ciebie."

"The Nanny" działała przez sześć sezonów, od 1993 do 1999 roku, i przedstawiała Drescher'a jako modnego najemcę tytułu, który ostatecznie zakochał się w jej pracodawcy, panu Sheffield (w tej roli Charles Shaughnessy). Ma też szczególnie wyjątkowy głos.

W obsadzie reunionowej znaleźli się Drescher, Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Madeline Zima, Renee Taylor, Alex Sternin, Ann Hampton Callaway, DeeDee Rescher, Rachel Chagall i Jonathan Penner. Jedynym członkiem oryginalnej obsady, który nie przyłączył się do niej, jest James Marsden, według Variety.

Sony Pictures YouTube opublikuje lekturę w poniedziałek rano. Co za wspaniały sposób na rozpoczęcie kolejnego tygodnia w domu!

Jesteśmy podekscytowani czymś wielkim pochodzącym z "The Nanny" i Drescher od zeszłego tygodnia, kiedy to aktorka tweetowała drażniącą odpowiedź na pragnienie fanów, aby mieć pokaz w miejscu, w którym mogłaby go oglądać.

Okazuje się więc, że ta tablica jest wielką niespodzianką, ale Drescher'a można w tych dniach zobaczyć również w "Indebted" NBC - a "The Nanny" jest dostępny w The Roku Channel, Cozi TV i Logo TV.

Zobacz

Wielu uważa, że wiosna to czas nowej miłości i najlepszy moment na zakochanie się. My jednak uważamy, że ta pora roku to także dobry czas dla wieloletnich par, które są gotowe na kolejny krok w swoim związku, czyli zaręczyny. Poniższy post zainspiruje Cię do zaproponowania ukochanej osobie wiosny. Piknik w otoczeniu przyrody Zaręczyny podczas pikniku sprawią, że Twoja...

Carrefour będzie otwierał kolejne sklepy pod marką Supeco. Jest to połączenie sprzedaży hurtowej i detalicznej. Choć koncept powstał po raz pierwszy w 2016 roku, to szybko się rozwija. Carrefour będzie otwierał kolejne sklepy marki Supeco. To może być sygnał do większej ekspansji marki. Zastąpią one sklepy Carrefour, które zwykle były otwarte wcześniej. Co to jest...

Sprzęty AGD to coś, bez czego trudno nam się tak naprawdę obecnie obyć. Raczej nie wyobrażamy sobie już życia bez lodówki czy też wygodnej zmywarki, która doprowadza naczynia do czystości za nas. Takie urządzenia jednak nie są tanie i często pojawia się w naszej głowie myśl, aby sfinansować ich zakup za pomocą rat. Jest to oczywiście możliwe w naprawdę wielu sklepach...