loader

Jedna kropla tego koncentratu pod oczy działa lepiej niż jakikolwiek krem

Mam milion rzeczy do powiedzenia na temat produktu pod oczy, który zmienił sposób, w jaki robię zakupy, myślę i przygotowuję się rano. Ale zanim woskuję poezję o skuteczności tego serum za 7 dolarów, porozmawiajmy o kremach do oczu i dlaczego prawdopodobnie jeszcze nie znalazłeś takiego, który działa.

Czy kremy do oczu są oszustwem?

W świecie pielęgnacji skóry, w którym kremy pod oczy są niczym innym jak zwykłym kremem nawilżającym o odmiennej konsystencji, jest to dobrze podtrzymywany spisek. Co nie znaczy, że krem pod oczy z kwasem retinolowo-hialuronowym i witaminą C jest dla Ciebie zły, tylko że wysokiej jakości krem nawilżający do twarzy zawiera już wszystkie lub niektóre z tych rzeczy. Jeśli inwestujesz w dobry produkt do pielęgnacji twarzy, możesz ponownie rozważyć podwojenie dawki zbędnego kremu pod oczy.

Czasami producenci wrzucają drogie dodatki do tych drogich małych słoików z balsamem, aby uzasadnić wysoką marżę, ale niestety jest bardzo mało składników, które mogą rzeczywiście rozwiązać nasze specyficzne problemy pod oczami. Z wyjątkiem jednego.

Kofeina jako składnik miejscowy ma zdolność zawężania naczyń krwionośnych pod skórą (które rejestrują się jako niebieskie), zmniejszając wygląd ciemnych kręgów i zmniejszając opuchliznę. Niestety, resztki fusów z porannej kawy nie są na tyle silne, aby uzyskać efekt. Jeśli chcesz doświadczyć korzyści płynących z kofeiny w okolicy pod oczami, potrzebujesz skoncentrowanego źródła.

Co to jest dobry produkt zawierający kofeinę?

Zwykły Roztwór Kofeiny 5% + EGCG (skrót od "epigalokatechin gallatyl glucoside", strasznie brzmiący przeciwutleniacz znaleziony w herbacie) to doskonałe źródło skoncentrowanej kofeiny i totalny odmieniacz gry w mojej rutynie urody.

Jeśli znasz tę markę, może to nie być z najlepszych powodów. Ale niezależnie od tego, jaki dramat rozegrał się na poziomie korporacyjnym, jedną rzeczą, która nigdy się nie uchyliła, jest jakość jej produktów.

The Ordinary na zawsze zmienił branżę produktów do pielęgnacji skóry, oferując silne, skuteczne składniki w uciążliwych cenach. W tym przypadku: jego serum kofeinowe, które szczyci się znacznie powyżej standardu branżowego 5 procent stężenia kofeiny, w niespotykanej cenie 7 dolarów.

Ile kosztują kremy do oczu?

Szybkie wyszukiwanie kremów do oczu na Sephora.com pokazuje zakres cenowy od 260 dolarów (dla AmorePacific's Time Response Eye Reserve Crème) do 14 dolarów (dla Milk Makeup's Cooling Water). Co dziwne, The Ordinary's Caffeine Solution nie występuje w tej kategorii.

Biorąc pod uwagę te statystyki, średnia cena kremu pod oczy wynosi 137 dolarów. Jeśli spojrzymy na dwie środkowe strony wyników, średnia cena wynosi około 53 dolarów. Którąkolwiek drogę chcesz go przeciąć, to potężne serum jest skoki i wiąże się poniżej stawki podstawowej.

Ok, ale czy to działa?

Oczywiście, punkt ceny nic by nie znaczył, gdyby produkt nie działał. Oto co znalazłam w moim roku i zmiana sposobu jego używania: Kiedy budzę się rano (groggy, brutto) i dostać się do mojej AM rutynowej pielęgnacji skóry, będę oczyszczać, leczyć, tonizować i nawilżać. W tym momencie, wezmę nastoletnią gałkę preparatu nawilżającego do twarzy i dodam jedną lub dwie krople Roztworu Kofeinowego Zwyczajnego, zmieszam mieszankę w dłoni i przeciągam ją wokół oczu.

Będę się bałaganić z innymi porannymi sprawami, a zanim przyjdzie czas na zrobienie makijażu, moje ciemne plamy są zauważalnie mniej ciemne. Nadal naćpałam się korektora pod oczy, bo wolę, ale ogólny efekt jest taki, że mam dobry dzień pod oczami - koledzy z genetycznych dark circleów będą wiedzieć, jakie to uczucie.

Czy to jest tego warte?

To, co ten produkt przynosi do stołu jest to, że każdy dzień może być dobry dzień pod oczami, z zaledwie kropelką serum. Zastrzeżenie (zawsze jest to zastrzeżenie) jest takie, że efekty nie są trwałe. Żadna ilość konsekwentnego stosowania nie spowoduje kumulatywnej poprawy w obszarze pod oczami - w rzeczywistości, w przypadku braku operacji, nic nie będzie.

Mimo to, dla moich celów, to serum jest idealne. W ciągu zaledwie 10 sekund, i to za grosze, jestem w stanie tymczasowo i przekonująco wyeliminować fioletowe worki, które w przeciwnym razie są stałym elementem na mojej twarzy.

Zobacz

Soczewki kontaktowe umożliwiają skorygowanie wad wzroku, a jednocześnie zapewniają komfort noszenia. Nowoczesne soczewki wysokiej jakości nie przesuszają i nie podrażniają oczu, doskonale dopasowują się do powierzchni gałki ocznej, są wytrzymałe. W zależności od tego, jak często nosimy soczewki i jaki tryb życia prowadzimy, możemy dokonać wyboru pomiędzy soczewkami...

​Torebka to ważny i funkcjonalny dodatek do kreacji ślubnych. W końcu to właśnie do torebki można schować telefon, kosmetyki, chusteczki i inne potrzebne akcesoria. Podpowiadamy, jaką torebkę wziąć ze sobą na wesele i przedstawiamy najpopularniejsze modele. Popularne rodzaje torebek na wesele Wybierając się na wesele każda kobieta chce wyglądać pięknie, modnie i...

Kwas hialuronowy to substancja coraz częściej wykorzystywana w kosmetyce i medycynie estetycznej. Jak się okazuje, uchodzi on za skuteczny czynnik w walce ze starzejącą się skórą. Przed jego użyciem warto jednak zapoznać się z jego działaniem oraz przeciwskazaniami i upewnić się czy jest on aby na pewno bezpieczny dla naszego zdrowia. Historia i występowanie...