loader

Widziałem każdy dobry program w Netflixie. Co ja do cholery mam robić?

Z głównych hollywoodzkich filmów opóźniania ich wydania i pokazuje, jak Stranger Things wyłączając produkcji, jest to przybliżone perspektywy na 2020 w zakresie nowej rozrywki. Jednak Netflix przygotował bufor świeżych treści, który ma nam pomóc. Musimy po prostu być cierpliwi i oglądać wszystkie dobre rzeczy, które już teraz są dostępne.

A na Netflixie jest wiele dobrych rzeczy do oglądania: Unbelievable, Sex Education, The End of the F***ing World (co nie ma nic wspólnego z globalną apokalipsą). Możesz nawet być stronnikiem Tiger King, Kingdom lub innych programów związanych z kinem. Ale jeśli już oglądałeś te wszystkie programy i utknąłeś w niekończącym się zwoju - nie panikuj.

Ponieważ nigdy nie było lepszego czasu, aby odkryć -- lub odkryć na nowo -- stare programy telewizyjne. Nie dla nostalgii, ale do oglądania ludzi na ekranie, którzy są całkowicie nieświadomi niczego, co dzieje się teraz. Zagubić się w każdym brytyjskim sitcomie Netflix ma do zaoferowania. Oglądajcie Zachodnie Skrzydło.

Nadszedł czas, aby obejrzeć każdy prestiżowy program telewizyjny, którego Twoi przyjaciele i współpracownicy nie wiedzą, że potajemnie nigdy nie widzieli i możesz sobie wmówić, że to zdrowa edukacja.

Jestem do 3 sezonu Peaky Blinders (jest ich pięć). Przybywający wszystkie siedem lat temu brytyjski dramat kryminalny należy do kategorii nowoczesnych klasyków. Następuje on po powstaniu gangstera Thomasa Shelby'ego i jego rodziny w Birmingham, w Anglii, na początku lat 1900. W każdym pojedynczym odcinku można znaleźć się całkowicie zafascynowany zawiłym smakołykiem, jakim jest twarz Cillian Murphy. Każdy sezon robi znaczące kroki naprzód dla rodziny Shelby, dając Ci ogromnie satysfakcjonujące uczucie widząc efekty ich rosnącego bogactwa i władzy.

Oczywiście, dotyczy to również klasycznych filmów. Jeśli, tak jak ja, byłeś zbulwersowany za to, że nigdy nie oglądałeś The Shawshank Redemption, teraz jest czas, aby usiąść, zagrać - i zdać sobie sprawę, że jest to tak samo przygnębiające, jak myślałeś, że będzie, ale przynajmniej czujesz, że coś osiągnąłeś oglądając go.

Ale co jeśli widziałeś już Peaky Blinders i The West Wing oraz każdy inny klasyczny Netflix? Cóż, może nadszedł czas, aby stać się darmowym padlinożercą telewizyjnym. Idziesz do IMDb TV lub Vudu, zapiszesz się na darmowe konto i zaczniesz googlować, czy Three Men and a Baby jest dobre czy nie. To może być żartobliwa praca, ale znajdziesz ukryte skarby.

I nie wahaj się rozszerzyć zakresu oglądania telewizji na to, co mają do zaoferowania inne kraje. Wszyscy udowodniliśmy, że potrafimy czytać napisy, jeśli chodzi o hiszpański program telewizyjny Money Heist, a liczba widzów Netflix'a uwielbiała nas za to. Dlaczego więc nie zerwać w końcu bandaida i nie obejrzeć Dark, chwytliwego mind-bendera z Niemiec, wspomnianego już Królestwa z Korei Południowej, czy też morderczego misterium Black Spot z Francji.

Być może, jak ja, starasz się nie myśleć o tym, co się dzieje na świecie w tej chwili. Oprócz nauki, jak zmienić tło Zoom, zwrócić się do telewizji i klasyki filmowej, aby zaznaczyć kilka pól i zapewnić kontr-programowanie dla własnego mózgu.

Czytaj dalej, słuchaj muzyki i ciesz się, że nie musisz siedzieć w pociągu obok kogoś, kto nie ukrywa, że jest chory. Lepiej skupić się na tym, że cały czas musimy nadrabiać zaległości w dobrej telewizji.

Zobacz

Od biografii, przez satyry, po poruszające thrillery. Od początku istnienia Hollywood wojna była częstym tematem w amerykańskim kinie. (Zobaczcie pierwszego zdobywcę Oscara za najlepszy film.) Począwszy od idealnej formy patriotycznej propagandy w postaci wojennych epopei i przedmaturalnych kampanii reklamowych, wojna w filmie stała się gatunkiem samym w sobie. W tych tragicznych...

"Komedia otworzyła przede mną świat", powiedziała Stone o swoich ulubionych występach komediowych wspaniałych John Candy i Steve Martin. "Chciałam zrobić teatr, myślałam, że tak właśnie zrobię. Nie byłam najznakomitszą śpiewaczką czy tancerką na świecie, więc zabawnie jest być tutaj i rozmawiać o musicalu", powiedziała Emma Stone The Hollywood Reporter podczas...

W kredytach do każdego utworu na nowym albumie ZZ Top La Futura - wymienione przed wszystkim, w rzeczywistości, z wyjątkiem tytułu i czasu trwania - są te słowa: "Wykonane przez Billy'ego F. Gibbonsa, Dusty Hill, Franka Bearda." Jeśli jesteś nawet przypadkowym fanem tego weterana teksańskiego trio, powtórzenie tych informacji może wydawać się epickim wyolbrzymieniem...