loader

8 Coral Rooms We Love

Ozdabianie koralem

  • Kiedy Pantone ogłosił Living Coral jako swój kolor roku 2019, byliśmy zachwyceni. Koral jest nie tylko żywym, wesołym, szczęśliwym kolorem, ale także zaskakująco wszechstronnym - i naszym zdaniem, niewykorzystanym. Wielu dekoratorów domów niechętnie odnosi się do odważnych, jasnych kolorów, ponieważ mogą one być zastraszające, ale jesteśmy pewni, że pokochasz dekorowanie koralem w prawie każdym pokoju w Twoim domu.

    Czy chcesz dodać plusk koloru z ulepszoną próżności, jak widać w tej łazience z Bradshaw Designs, lub jesteś gotowy do przekształcenia całego pokoju, mamy zaokrąglone w górę nasze ulubione pokoje koralowe dla inspiracji.

Ściana akcentu odważnego

  • Sypialnia koralowców z Thistlewood Farms to doskonała mieszanka wyrafinowania i zabawy. Dodanie ściany akcentującej do sypialni jest łatwym sposobem na stworzenie centralnego punktu i ustanowienie spójnej palety kolorów. Spróbuj dodać koralową ścianę akcentującą do pokoju gościnnego, sypialni dziecięcej, a nawet swojego mistrza dla szczęśliwego popu koloru.

Czysta łazienka Peachy

  • Chociaż ta łazienka z holliesplants jest minimalistyczna w projektowaniu, farba koralowa dodaje mnóstwo osobowości i działa jak łatwy wystrój. Łącząc brzoskwiniową farbę z kilkoma roślinami domowymi i piękną pazurówką, masz łazienkę, w której od razu poczujesz się szykownie i jak w spa.

Stwórz Coral Focal Point

  • Ta przestrzeń życiowa z Vintage Revivals jest oszałamiająca z lub bez śmiałego paska koralowej farby, ale pop koloru przenosi pokój na następny poziom. Jeśli nie jesteś gotowy na całkowicie koralową ścianę, spróbuj pomalować pasek koloru za kanapą lub w jadalni, aby utworzyć punkt centralny, który podwaja się jako dzieło sztuki.

Zapraszamy do zapoznania się z paletą kolorów z akcesoriami

  • Jeśli jesteś dekoratorem, który lubi często zmieniać swoją przestrzeń, zastanów się nad przekształceniem swojego pokoju z akcesoriami zamiast farby. Ten sypialnia od New Darlings wciąż oferuje ten sam słoneczny koralowy vibe ale robi je z śmiałą pościelą zamiast farbą. Duże abstrakcyjne dzieło sztuki lub nowe poduszki rzutowe mogą stworzyć ten sam efekt w całym domu.

Unowocześnij swoje szafki kuchenne

  • Malowanie szafek kuchennych może być zabawnym sposobem na przekształcenie kuchni bez konieczności jej pełnego remontu. Uwielbiamy tę uroczą kuchnię od leelacyd, ponieważ zapewnia zabawny dziurkacz koloru, a jednocześnie nadal natknąć się jako dojrzałe i wyrafinowane. Podczas malowania szafki kuchenne, to jest w porządku, aby dopasować górny i dolny zestaw, tak długo, jak pary kolorów razem dobrze.

Włącz Boho Style

  • Wystrój Boho jest obecnie bardzo popularny, a koral jest idealnym kolorem do towarzyszenia temu wesołemu trendowi. Ten odrestaurowany RV z shelbyadrift jest senną oazą inspirowaną latami 70., a koralowa ściana akcentująca dodaje koloru przy jednoczesnym zachowaniu stonowanej, antycznej palety.

Pary z innymi odważnymi kolorami

  • Uwielbiamy ten kącik do siedzenia od leslie_landis_interiors, ponieważ jest to wszystko, co nie jest zarezerwowane. Odważna koralowa farba w połączeniu z żywymi zielonymi zasłonami dodaje pomieszczeniu mnóstwo osobowości. Bawiąc się odważnymi kolorami, nie bój się dopasować innych jasnych odcieni do jeszcze większej wypowiedzi.

Zobacz

Często musimy podjąć decyzję, do kogo zadzwonić, gdy potrzebujemy wyremontować instalację wodno-kanalizacyjną, grzewczą lub gazową. Warto pamiętać, że hydraulicy mogą zajmować się nie tylko swoją specjalnością. Mogą również montować urządzenia sanitarne, kłaść płytki, czy remontować całe pomieszczenia. Nie będziesz musiał się martwić o złe wykonanie, a także...

Każdy element wystroju, niezależnie od tego czy to płytki, czy meble, jest ważny, biorąc pod uwagę efekt końcowy. Często jeden element jest w stanie popsuć całą koncepcję, dlatego tak ważne jest, aby każdy szczegół był dobrany z jak największą starannością. Tylko wtedy mamy gwarancję, że wszystkie detale będą idealnie z sobą współgrać i tworzyć jednolitą...

Szukasz idealnego rozwiązania, aby wyciskać świeże i pyszne owoce? Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom Alpha może okazać się strzałem w dziesiątkę! Tego typu urządzenie świetnie sprawdzi się w wielu miejscach, jak chociażby w gospodarstwach domowych, w kawiarniach, w restauracjach, a także w biurach. Pomimo tego, że firma Hurom produkuje wiele modelów wyciskarek, to nie bez powodu...