loader

Paul McCartney zagra koncert na żywo na YouTube

Paul McCartney zagra "intymny" koncert na żywo na YouTube 7 września, by uczcić swoją nową płytę, Egypt Station.

76-letni legendarny muzyk zagra również piosenki ze swoich Beatlesów, Wingsów i dni solowych w tajnym miejscu w Nowym Jorku. Koncert będzie transmitowany o 17:00 PT, 20:00 ET piątek. To 1:00 rano w Wielkiej Brytanii i 11:00 w Australii w sobotę.

Egypt Station, która obecnie ma średnią 76 na Metacritic, jest byłym 17. solowym albumem Beatle'a i również ukaże się w piątek. Jego tytuł oparty jest na jednym z obrazów McCartney'a z 1988 roku.

Podobały mi się słowa 'Egypt Station'. Przypominały mi one o albumach, które kiedyś tworzyliśmy... 'Egypt Station' zaczyna się na stacji od pierwszego utworu, a potem każdy utwór jest jak inna stacja" - powiedział w oświadczeniu z czerwca.

"Więc to dało nam pewien pomysł, aby oprzeć wszystkie piosenki wokół tego. Myślę o tym jako o wymarzonym miejscu, z którego emanuje muzyka."

W sierpniu naukowcy wykorzystali statystykę i matematykę, by ustalić, czy McCartney lub partner Beatlesów w pisaniu piosenek John Lennon skomponował 1965's In My Life.

W czerwcu, McCartney dołączył do Jamesa Cordena, aby zaśpiewać hity Beatlesów w Carpool Karaoke podczas pamiętnej przejażdżki samochodem po Liverpoolu, mieście młodości McCartneya.

Zobacz

Na koncercie Drake'a w Madison Square Garden we wtorek wieczorem, powietrze wypełniło się czymś więcej niż tylko rykiem 18.000 fanów. Podczas dwugodzinnego pokazu rapera, zsynchronizowanego z jego utworami Elevate i Look Alive, wokół niego latało 88 mikro-dronów. Kręciły się one z jasnymi światłami, zmieniając kolory z czerwonego na niebieski na biały, jak rój dużych...

Jeśli jesteś fanem tworzenia instrumentów muzycznych, robotów i programowalnych samochodów RC z kartonu, prawdopodobnie pokochasz Nintendo Labo. Ale nie wszyscy przekonali członków rodziny - zwłaszcza demoniczne maluchy - aby zobaczyć magię w sprytnych akcesoriach Nintendo Switch. Może Jimmy Fallon potrafi sprawić, że zobaczą światło. Gwiazda popu Ariana Grande...

Pod koniec 2019 roku Amy Winehouse wyruszy w trasę powrotną w formie hologramu. Cyfrowa rekonstrukcja piosenkarki, która zmarła w 2011 roku, wykona takie hity jak "Rehab", "Back to Black" i "Valerie." Pieniądze z trasy koncertowej trafią do Fundacji Amy Winehouse, która według Engadget pomaga młodym ludziom zmagającym się z alkoholem i narkotykami. Nie wiemy jeszcze, kiedy...