loader

Telewizory do 4000 zł – Co wybrać?

Szukasz nowego telewizora do 4000 zł, ale nie możesz się zdecydować na nic konkretnego? Na szczęście w tej cenie znajdziesz już ciekawe modele, wyposażone w najnowsze technologie, które oferują świetne wrażenia wizualne i dźwiękowe. Sprawdź, po jakie telewizory do 4000 zł marki Samsung warto sięgnąć.

Telewizory do 4000 zł – na co możemy liczyć?

Unikalny i nowoczesny design, technologia QLED i Crystal UHD, a także dość spory wybór przekątnych – od 32” do nawet 65”. W tej kategorii znajdziemy różne rozwiązania, które zachwycą nas swoim smukłym designem, innowacyjnością oraz niesamowicie żywymi kolorami o niemal nieograniczonej palecie. Dostępne są tu zarówno mniejsze telewizory 32” z rozdzielczością Full HD, jak i te o dużej przekątnej w jakości 4K. Dzięki technologii Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite przyciągną uwagę szczególnie fanów kinowych wrażeń. Telewizory do 4000 zł naprawdę mogą nas zaskoczyć swoimi możliwościami.

Jaki telewizor do 4000 zł?

Wzrok przykuwa przede wszystkim model Samsung The Frame LS03B. Nie jest to zwykły telewizor. Można powiedzieć, że to mini galeria obrazów ukryta w jednym pudełku. Co go charakteryzuje? Przede wszystkim technologia QLED, rozdzielczość 4K oraz Matowa Powłoka Ekranu*, która umożliwia oglądanie filmów i seriali również w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. W jednej chwili możemy zmienić telewizor w dzieło sztuki, korzystając z dedykowanych ramek** oraz dostępnej biblioteki reprodukcji obrazów***.

Jeśli jednak chcemy nieco większy ekran, warto spojrzeć na ranking telewizorów 65 cali do 4000 zł. Jakie mamy dostępne opcje?

Jaki telewizor 65 cali do 4000 zł?

Jak już wspomnieliśmy, wśród modeli do kwoty 4000 zł znajdziemy również telewizory o przekątnej 65 cali. Sprawdzą się one zarówno w dużym salonie, jak i mniejszej sypialni. Przygotowaliśmy mały ranking telewizorów 65 cali do 4000 zł dla tych, którzy wciąż zastanawiają się, który model wybrać.

Na pierwszym miejscu znajduje się model Samsung Q67C QLED 4K. 100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot)**** to połączenie, które oferuje miliard kolorów, widocznych nawet przy najjaśniejszym ustawieniu telewizora. Ponadto możemy cieszyć się dużą ilością szczegółów oraz głębią kontrastu. Za kinowe wrażenia odpowiada technologia Dźwięku Podążającego za Obrazem Lite, która wykorzystuje wirtualne górne głośniki.

W zestawieniu znalazł się również model Samsung 65" Crystal UHD 4K CU8002, który dzięki zastosowanej technologii Dynamiczny Kolor Krystaliczny świetnie odwzorowuje kolory. Aby cieszyć się z jeszcze żywszych i pełniejszych kolorów, możemy skorzystać z funkcji Wzmacniacz Kontrastu, która na bieżąco analizuje obraz i wzmacnia kontrast.

Jak widać, jest kilka ciekawych modeli do 4000 zł, które zasługują na uwagę i mogą spełnić oczekiwania nawet tych wymagających użytkowników.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

* Pierwsza Matowa Powłoka ekranu potwierdzona certyfikatem Glare Free przez UL (Underwriters Laboratories).

** Wymienne ramki są sprzedawane osobno. Dostępność stylów i kolorów ramek może się różnić w zależności od rozmiaru telewizora. Kompatybilność z Wymienną Ramką zależy od typu ramki.

***Aby uzyskać dostęp do pełnego wyboru dzieł sztuki wymagana jest subskrypcja Art Store. Opłaty dotyczą usługi subskrypcji. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Telewizor działający w Trybie Sztuka wciąż pobiera prąd.

**** 100% Natężenie Kolorów zmierzone według standardu DCI-P3, certyfikowane przez VDE.

Artykuł partnera

Zobacz

Zacznijmy od wyjaśnienia, dlaczego ochrona lakieru samochodu jest tak istotna. Twoje auto jest inwestycją, którą warto chronić przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, zanieczyszczeń drogowych i promieniowania UV. Wosk naturalny do samochodu może stanowić doskonałe rozwiązanie, by zapewnić trwałą ochronę i piękny wygląd pojazdu. Dlaczego warto postawić na wosk...

Kompaktowe systemy stereo, zwane też wieżami hi-fi, są bardzo popularne. Jednostka centralna w takim zestawie zawiera wzmacniacz, który zasila dwa głośniki. Tego typu system audio może odtwarzać płyty CD, a także pliki MP3 pobrane z przenośnych pamięci flash. Jakie inne funkcje są w stanie zaoferować wieże hi-fi? W naszym rankingu znalazły się różnorodne modele, które...

​Twój smartfon, smartwatch oraz słuchawki nie mają z Tobą lekko? Nie dajesz im chwili wytchnienia, korzystasz ze wszystkich funkcji i możliwości? Nie masz czasu na długie ładowanie? Szybkie ładowarki bezprzewodowe Samsung mogą być wyjściem z sytuacji! Ładuj wygodnie jak chcesz i kiedy chcesz! Często sięgasz do smartfona by sprawdzić powiadomienia, przejrzeć media...