loader

Wyciskarka wolnoorbotowa Hurom Alpha

Szukasz idealnego rozwiązania, aby wyciskać świeże i pyszne owoce? Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom Alpha może okazać się strzałem w dziesiątkę! Tego typu urządzenie świetnie sprawdzi się w wielu miejscach, jak chociażby w gospodarstwach domowych, w kawiarniach, w restauracjach, a także w biurach. Pomimo tego, że firma Hurom produkuje wiele modelów wyciskarek, to nie bez powodu za najlepszy model uznaje się Hurom H-AA Alpha. Dlaczego? Z pewnością zaspokoi oczekiwania wszystkich klientów, a także będzie odpowiadał indywidualnym preferencjom. Co ważne, tego typu wyciskarka sprawdzi się właściwie w każdej kuchni. Możesz z niej skorzystać zarówno robiąc sok dla dzieci, jak i dla osoby dorosłej.

Najważniejsze informacje na temat wyciskarki Hurom H-AA Alpha

Hurom H-AA Alpha to wyciskarka wolnoobrotowa, która z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem dla fanów świeżych soków. Ze względu na pionową konstrukcję, jesteśmy w stanie umieścić wszystkie składniki przez górną część urządzenia. Obsługa sprzętu jest stosunkowo łatwa, dlatego poradzą sobie z tym nawet najmniej zaawansowane technologicznie osoby.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-AA Alpha jest w stanie bardzo dokładnie mielić poszczególne składniki. Co ciekawe, nie muszą to być tylko i wyłączenie elementy, z których wytwarza się sok. Specjalny ślimak jest w stanie przy niewielkich obrotach zmielić również warzywa lub inną żywność, na którą się zdecydujemy. Wszystko w sposób dokładny przepychane jest przez sito, dzięki czemu mamy pewność, że cały proces zakończy się powodzeniem.

Hurom H-AA Alpha charakteryzuje się przede wszystkim tym, że dość wolno się obraca, w konsekwencji zjawisko utleniania jest zminimalizowane. Dlatego też nie jesteśmy świadkami sytuacji, w których rozkładają się składniki odżywcze, witaminy i minerały. Tego typu urządzenie z pewnością nadaje się do każdej kuchni, ze względu na swoją funkcjonalność. Nie da się ukryć, że skorzysta na nim właściwie cała rodzina. Całość wygląda schludnie i nowocześnie. Wyciskarka jest lekka- waży jedynie 5 kg, a dodatkowo nie zajmuje dużo miejsca, dlatego w razie potrzeby możemy schować ją do szafki.

Dlaczego warto posiadać wyciskarkę Hurom H-AA Alpha?

Przede wszystkim wyciskarka Hurom H-AA Alpha stworzona została z bardzo wytrzymałych i bezpiecznych tworzyw- stal nierdzewna, Tritan i Ultem. Dzięki temu mamy pewność, że całość będzie działać prawidłowo przez długi okres czasu. Urządzanie zostało wyposażone w wiele interesujących technologii. Precyzję działania zapewnia wałek ślimakowy, który to obraca się 43 razy w ciągu minuty. Soki będą smaczne i świeże nawet przez 72 godziny, dodatkowo nie będą posiadały zbędnej, często uciążliwej piany. Silnik o mocy 150 W radzi sobie właściwie z każdym produktem, dodatkowo działa stosunkowo cicho. Warto wspomnieć o wewnętrznym układzie chłodzenia, dzięki któremu mamy pewność, że sprzęt nie będzie się nagrzewał.

Co możemy znaleźć w zestawie?

 • wałek ślimakowy
 • komora wsadowa
 • korpus
 • szczotka obrotowa
 • pojemniki
 • sita
 • przystawka do mielenia
 • "popychacz"
 • szczoteczki, które wyczyszczą wyciskarkę
 • stojak na akcesoria
 • foremki
 • instrukcja obsługi

http://hurompolska.pl/produkty/hurom-h-aa

Zobacz

Przy urządzaniu pokoju dziecięcego w szczególny sposób należy mieć na uwadze zarówno komfort malucha, jak i jego bezpieczeństwo. Tak w przypadku koloru mebli, jak i samego pomieszczenia, dobro malucha powinno być tym argumentem, który ma dla nas największe znaczenie, bo przecież pokój dziecka to jednocześnie jego azyl. Oczywiście, pozytywne skojarzenia mogą pojawić się...

Stolica województwa podkarpackiego - Rzeszów cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko jako atrakcyjne miejsce turystyczne, ale również jako większe miasto, w którym warto zamieszkać. Wiele osób rozważa zakup nieruchomości właśnie tutaj. Wciąż powstają nowe zabudowy jedno i wielorodzinne. Zamieszkaj w urokliwym Rzeszowie Potencjał tego miasta dostrzegli zagraniczni...

W sieci znajdziemy wiele różnych stron z ogłoszeniami, więc bez problemu odszukamy swoją wymarzoną nieruchomość, nie wychodząc z domu. Czym odznacza się serwis Sasiedzki.pl? Witryna ta nie jest zwykłą stroną, gdzie właściciele nieruchomości zamieszczają swoją ofertę w sposób bezpośredni. Jest to natomiast agregat, który działa w sposób automatyczny i przeszukuje...