loader

Wyciskarka wolnoorbotowa Hurom Alpha

Szukasz idealnego rozwiązania, aby wyciskać świeże i pyszne owoce? Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom Alpha może okazać się strzałem w dziesiątkę! Tego typu urządzenie świetnie sprawdzi się w wielu miejscach, jak chociażby w gospodarstwach domowych, w kawiarniach, w restauracjach, a także w biurach. Pomimo tego, że firma Hurom produkuje wiele modelów wyciskarek, to nie bez powodu za najlepszy model uznaje się Hurom H-AA Alpha. Dlaczego? Z pewnością zaspokoi oczekiwania wszystkich klientów, a także będzie odpowiadał indywidualnym preferencjom. Co ważne, tego typu wyciskarka sprawdzi się właściwie w każdej kuchni. Możesz z niej skorzystać zarówno robiąc sok dla dzieci, jak i dla osoby dorosłej.

Najważniejsze informacje na temat wyciskarki Hurom H-AA Alpha

Hurom H-AA Alpha to wyciskarka wolnoobrotowa, która z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem dla fanów świeżych soków. Ze względu na pionową konstrukcję, jesteśmy w stanie umieścić wszystkie składniki przez górną część urządzenia. Obsługa sprzętu jest stosunkowo łatwa, dlatego poradzą sobie z tym nawet najmniej zaawansowane technologicznie osoby.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H-AA Alpha jest w stanie bardzo dokładnie mielić poszczególne składniki. Co ciekawe, nie muszą to być tylko i wyłączenie elementy, z których wytwarza się sok. Specjalny ślimak jest w stanie przy niewielkich obrotach zmielić również warzywa lub inną żywność, na którą się zdecydujemy. Wszystko w sposób dokładny przepychane jest przez sito, dzięki czemu mamy pewność, że cały proces zakończy się powodzeniem.

Hurom H-AA Alpha charakteryzuje się przede wszystkim tym, że dość wolno się obraca, w konsekwencji zjawisko utleniania jest zminimalizowane. Dlatego też nie jesteśmy świadkami sytuacji, w których rozkładają się składniki odżywcze, witaminy i minerały. Tego typu urządzenie z pewnością nadaje się do każdej kuchni, ze względu na swoją funkcjonalność. Nie da się ukryć, że skorzysta na nim właściwie cała rodzina. Całość wygląda schludnie i nowocześnie. Wyciskarka jest lekka- waży jedynie 5 kg, a dodatkowo nie zajmuje dużo miejsca, dlatego w razie potrzeby możemy schować ją do szafki.

Dlaczego warto posiadać wyciskarkę Hurom H-AA Alpha?

Przede wszystkim wyciskarka Hurom H-AA Alpha stworzona została z bardzo wytrzymałych i bezpiecznych tworzyw- stal nierdzewna, Tritan i Ultem. Dzięki temu mamy pewność, że całość będzie działać prawidłowo przez długi okres czasu. Urządzanie zostało wyposażone w wiele interesujących technologii. Precyzję działania zapewnia wałek ślimakowy, który to obraca się 43 razy w ciągu minuty. Soki będą smaczne i świeże nawet przez 72 godziny, dodatkowo nie będą posiadały zbędnej, często uciążliwej piany. Silnik o mocy 150 W radzi sobie właściwie z każdym produktem, dodatkowo działa stosunkowo cicho. Warto wspomnieć o wewnętrznym układzie chłodzenia, dzięki któremu mamy pewność, że sprzęt nie będzie się nagrzewał.

Co możemy znaleźć w zestawie?

 • wałek ślimakowy
 • komora wsadowa
 • korpus
 • szczotka obrotowa
 • pojemniki
 • sita
 • przystawka do mielenia
 • "popychacz"
 • szczoteczki, które wyczyszczą wyciskarkę
 • stojak na akcesoria
 • foremki
 • instrukcja obsługi

http://hurompolska.pl/produkty/hurom-h-aa

Zobacz

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego krzesła biurowego? Czy wiesz, że długotrwała zła postawa może prowadzić do trwałego skrzywienia kręgosłupa? Łagodniejsze konsekwencje to bóle stawów, mięśni i gorsze samopoczucie. Warto więc zainwestować w wysokiej jakości krzesło lub fotel biurowy, który posłuży nam przez lata. Czym charakteryzuje się...

Salon często uważany jest za serce domu, w którym odbywają się rodzinne spotkania i spożywane są posiłki czy kawa. Urządzając pomieszczenie, warto wybrać styl, który będzie zarówno funkcjonalny, jak i wygodny, pasujący do tego wnętrza. Jakie są najpopularniejsze style aranżacji wnętrz w Polsce? W Polsce od dawna króluje kilka stylów dekorowania domów i mieszkań. Styl...

Sypialnia dziecka to przestrzeń, która będzie wymagała częstych zmian. Na co zwrócić uwagę przy dekorowaniu pokoju dziecka? Wiek dziecka będzie determinował obecność poszczególnych elementów. Wraz z wiekiem dzieci funkcje pokoju będą się zmieniać. Ważne jest, aby przewidzieć, czego nasze dziecko będzie potrzebowało. Zanim przystąpimy do dekorowania Projektując...