loader

Obsada "The Nanny" powtórzyła czytanie odcinka pilotażowego.

"The Nanny" przychodzi do twojego domu!

OK, nie dosłownie... ale we wszystkich aspektach, które się liczą. Klasyczny sitcom z lat 90-tych z Fran Drescher w roli głównej jest kultowym faworytem wśród milionów fanów, z których wszyscy bez wątpienia tęsknią za swoim ulubionym opiekunem.

Cóż, nie czekaj już: Drescher i jej dawne gwiazdy będą uczestniczyć w lekturze w Zoomie oryginalnego odcinka pilotażowego serii, który pierwotnie wyemitowano 3 listopada 1993.

"Śmiech to najlepsze lekarstwo!" Drescher powiedział Variety w oświadczeniu wtorek. "Więc, w tych trudnych czasach, (pokaż współtwórcę Petera Marca Jacobsona) i ja pomyśleliśmy, czy nie byłoby wspaniale, gdybyśmy zebrali razem oryginalną obsadę 'Niani' do wirtualnego czytania pilota? To jest raz w życiu Pandemic Performance dla naszych fanów na całym świecie, którzy są obecnie stresujące w izolacji i może użyć prawdziwej cholewki! To na pewno dał każdemu z nas podnosić i mamy nadzieję, że zrobi to również dla Ciebie."

"The Nanny" działała przez sześć sezonów, od 1993 do 1999 roku, i przedstawiała Drescher'a jako modnego najemcę tytułu, który ostatecznie zakochał się w jej pracodawcy, panu Sheffield (w tej roli Charles Shaughnessy). Ma też szczególnie wyjątkowy głos.

W obsadzie reunionowej znaleźli się Drescher, Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Madeline Zima, Renee Taylor, Alex Sternin, Ann Hampton Callaway, DeeDee Rescher, Rachel Chagall i Jonathan Penner. Jedynym członkiem oryginalnej obsady, który nie przyłączył się do niej, jest James Marsden, według Variety.

Sony Pictures YouTube opublikuje lekturę w poniedziałek rano. Co za wspaniały sposób na rozpoczęcie kolejnego tygodnia w domu!

Jesteśmy podekscytowani czymś wielkim pochodzącym z "The Nanny" i Drescher od zeszłego tygodnia, kiedy to aktorka tweetowała drażniącą odpowiedź na pragnienie fanów, aby mieć pokaz w miejscu, w którym mogłaby go oglądać.

Okazuje się więc, że ta tablica jest wielką niespodzianką, ale Drescher'a można w tych dniach zobaczyć również w "Indebted" NBC - a "The Nanny" jest dostępny w The Roku Channel, Cozi TV i Logo TV.

Zobacz

Pierwszy krok w podjęciu decyzji, którą tablicę magnetyczną wybrać, jest samo określenie funkcji, do której będzie wykorzystywana. Aby dobrać jeszcze lepiej tablicę do swoich własnych potrzeb, warto zrobić pewnego rodzaju rozeznanie o wariantach dostępnych. W dzisiejszych czasach jest ich cała masa. Jaką magnetyczną tablicę wybrać, aby nie oszaleć w ilości modeli...

Gmina to najczęściej pierwsza z jednostek samorządu terytorialnego, z jaką styka się mieszkaniec i potencjalny petent. Każdemu z pewnością chociaż raz zdarzyło się lub zdarzy załatwiać formalności w urzędzie gminy. Największą przeszkodą ku temu bywają ograniczone godziny pracy urzędów i brak kasy, co uniemożliwia natychmiastowe uregulowanie płatności. Aby ułatwić...

Płytki wielkoformatowe już od dawna są czymś więcej niż tylko znakomitym tłem dla różnorodnych aranżacji. Ich atutem jest również to, że są w stanie podkreślić nowoczesny charakter przestrzeni wokół siebie. Ich jednolita powierzchnia skutecznie jest przy tym w stanie imitować metal, kamień oraz drewno. Wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z płytkami, które...