loader

Ładowarki bezprzewodowe Samsung. Bądź zawsze gotów do następnych wyzwań

​Twój smartfon, smartwatch oraz słuchawki nie mają z Tobą lekko? Nie dajesz im chwili wytchnienia, korzystasz ze wszystkich funkcji i możliwości? Nie masz czasu na długie ładowanie? Szybkie ładowarki bezprzewodowe Samsung mogą być wyjściem z sytuacji!

Ładuj wygodnie jak chcesz i kiedy chcesz!

Często sięgasz do smartfona by sprawdzić powiadomienia, przejrzeć media społecznościowe, a zaraz potem odkładasz go na miejsce? Nie trać czasu tylko doładowuj swoje urządzenia w wolnych chwilach. Nawet, jeśli są one krótkie, szybkie ładowarki indukcyjne Samsung poradzą sobie z naładowaniem smartfona, słuchawek Galaxy Buds czy też smartwatcha Galaxy Watch [1]. Przykładowo ładowarka bezprzewodowa Duo może ładować jednocześnie smartfon oraz np. smartwatch. Bezprzewodowa ładowarka Duo dzięki obsłudze szybkiego ładowania w krótkim czasie przywróci urządzeniu moc, a dzięki dwóm różnym strefom ładowania możesz jednocześnie ładować telefon i dowolne, zgodne urządzenie ubieralne.

Za sprawą obsługi szybkiego ładowania 15 W nie musisz już tracić czasu ani męczyć się z plączącym się kabelkiem. Poza tym ładowanie jest łatwiejsze dzięki kompatybilności ładowarki z adapterami podróżnymi USB PD i adaptacyjnemu szybkiemu ładowaniu. Podłącz swoją ładowarkę gdzie chcesz, połóż na stoliku nocnym, blacie kuchennym czy na podłodze i zamiast odkładać telefon na puste miejsce, odkładaj go na ładowarkę, aby następnym razem, gdy po niego sięgniesz, był pełen energii na kolejne wyzwania!

Pamiętaj, że ładowanie bezprzewodowe za pomocą ładowarki indukcyjnej Samsung jest w bezpieczne. Ładowarka Wireless Charger Pad wyposażona jest we wbudowany system chłodzenia z wentylatorem, dzięki czemu nie tylko Twoje urządzenie jest w pełni bezpieczne, ale również naładuje się szybciej, zużywając przy tym mniej prądu niż rozwiązania konkurencyjne. Chcesz zadbać o swoje urządzenie? Oto najlepsze rozwiązanie! Ładowarka 15 W to najlepszy wybór, jeśli chcesz zabezpieczyć swoje urządzenie Galaxy przed wysoką temperaturą i nadmiernym nagrzaniem podczas ładowania.

Jeśli liczy się nie tylko funkcjonalność, ale i styl i funkcjonalność, ładowarka indukcyjna Samsung będzie idealnym wyborem. Smukły, elegancki i kompaktowy design sprawia, że zmieści się ona nawet w ograniczonej przestrzeni np. na stoliku nocnym lub między książkami na półce. Co więcej, przy pomocy różnych kolorów oświetlenie LED w intuicyjny sposób pokaże Ci poziom naładowania urządzenia – czerwony oznacza, że ładowanie trwa, migający czerwony sygnalizuje błąd, zaś zielony informuje o tym, że bateria ma już 100% mocy.

Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.


[1] Dotyczy zgodnych modeli oferujących ładowanie bezprzewodowe.

Artykuł partnera

Zobacz

Zacznijmy od wyjaśnienia, dlaczego ochrona lakieru samochodu jest tak istotna. Twoje auto jest inwestycją, którą warto chronić przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych, zanieczyszczeń drogowych i promieniowania UV. Wosk naturalny do samochodu może stanowić doskonałe rozwiązanie, by zapewnić trwałą ochronę i piękny wygląd pojazdu. Dlaczego warto postawić na wosk...

Kompaktowe systemy stereo, zwane też wieżami hi-fi, są bardzo popularne. Jednostka centralna w takim zestawie zawiera wzmacniacz, który zasila dwa głośniki. Tego typu system audio może odtwarzać płyty CD, a także pliki MP3 pobrane z przenośnych pamięci flash. Jakie inne funkcje są w stanie zaoferować wieże hi-fi? W naszym rankingu znalazły się różnorodne modele, które...

Dom staje się coraz bardziej profesjonalnym miejscem do oglądania filmów i słuchania muzyki. Nie jest już konieczna podróż do kina, aby cieszyć się filmem w wysokiej jakości i ze świetnymi efektami dźwiękowymi. To samo dotyczy koncertów. Świetnie brzmią w sali o doskonałej akustyce, ale także we własnym domu. Dostępne na rynku urządzenia audio mogą to wszystko umożliwić...