loader

Trasa koncertowa "Game of Thrones" po drodze

Brakuje "Game of Thrones"? Można będzie powtórzyć sześć poprzednich sezonów występu HBO, albo przeczytać na nowo tysiące stron epickich powieści George'a R.R. Martina. Ale teraz jest jeszcze jeden sposób na spędzenie czasu przed koncertem w 2017 roku: wziąć udział w koncercie "Game of Thrones".

Ramin Djawadi, kompozytor serialu, pojedzie z orkiestrą, chórem i elementami multimedialnymi, w tym klipami z koncertu, Live Nation ogłoszonego w poniedziałek.

Możesz sprawdzić, czy twoje królestwo znajduje się na liście 28-miejskiego szlaku turystycznego. Smoki zaczynają latać 15 lutego w Sprint Center w Kansas City w Missouri, zanim przejadą przez środkowy zachód, a następnie uderzają w oba wybrzeża, łącznie z kanadyjskimi przystankami w Toronto i Vancouver. (Sprawdź stronę, aby sprawdzić, kiedy bilety na imprezę trafią do sprzedaży - 10 sierpnia to oficjalna data, ale istnieje kilka różnych opcji przedsprzedaży).

"Chodzi o to, aby pokazać, jak muzyka wzmacnia te doświadczenia dla publiczności", powiedział. Zauważając, że część muzyki będzie przypominać koncertowiczom równoważne sceny z przedstawienia, zaznacza również, że nie będzie to jak oglądanie w domu w telewizji.

"Kiedy widzisz, jak muzycy wykonują muzykę na żywo, wkładają w nią swoje własne emocje", powiedział. "A ty widzisz skrzypka i jak porusza się ich ciało. Myślę, że to jest tak potężne."

Jasne, pewnie, ale jeśli usłyszysz "The Rains of Castamere", który grał podczas krwawego Czerwonego Ślubu, może będziesz chciał zacząć skakać w kierunku wyjścia.

Zobacz

Na koncercie Drake'a w Madison Square Garden we wtorek wieczorem, powietrze wypełniło się czymś więcej niż tylko rykiem 18.000 fanów. Podczas dwugodzinnego pokazu rapera, zsynchronizowanego z jego utworami Elevate i Look Alive, wokół niego latało 88 mikro-dronów. Kręciły się one z jasnymi światłami, zmieniając kolory z czerwonego na niebieski na biały, jak rój dużych...

Paul McCartney zagra "intymny" koncert na żywo na YouTube 7 września, by uczcić swoją nową płytę, Egypt Station. 76-letni legendarny muzyk zagra również piosenki ze swoich Beatlesów, Wingsów i dni solowych w tajnym miejscu w Nowym Jorku. Koncert będzie transmitowany o 17:00 PT, 20:00 ET piątek. To 1:00 rano w Wielkiej Brytanii i 11:00 w Australii w sobotę. Egypt Station...

Jeśli jesteś fanem tworzenia instrumentów muzycznych, robotów i programowalnych samochodów RC z kartonu, prawdopodobnie pokochasz Nintendo Labo. Ale nie wszyscy przekonali członków rodziny - zwłaszcza demoniczne maluchy - aby zobaczyć magię w sprytnych akcesoriach Nintendo Switch. Może Jimmy Fallon potrafi sprawić, że zobaczą światło. Gwiazda popu Ariana Grande...