loader

Najczęściej występujące usterki iPhone - jak tanio naprawić?

Usterki iPhona mogą mieć bardzo zróżnicowany charakter. W wielu przypadkach są one następstwem niewłaściwego użytkowania urządzeń. Jednakże mogą również wynikać z wad podczas procesu produkcji. Jest to jednak stosunkowo rzadka sytuacja.

Najczęstsze usterki iPhone - cennik poszczególnych napraw

Najczęściej występujące uszkodzenia, a także usterki iPhonów przedstawia cennik naprawy iPhone X. Tym samym Jak wynika z doświadczenia serwisu Apple najczęściej w smartfonach konieczne jest wymiana zbitej szybki. Każdy klient otrzymuje wówczas gwarancję 12 miesięcy. Czas realizacji tego typu naprawy to około 45 minut, natomiast cena wynosi 549 zł. W niektórych przypadkach po za zbitą szybką konieczna jest dodatkowa wymiana ekranu. Wówczas klient otrzymuje 6 miesięcy gwarancji chrzciny natomiast cena wynosi również 549 zł. Jednak w przypadku, kiedy klient pragnie zdecydować się na zamiennik szybki Premium, wówczas cena naprawy wyniesie 699 zł. Istnieje również wymiana ekranu i zbitej szybki na oryginalną, której cena wyniesie 799 zł.

Bardzo często występują naprawą w serwisie Apple jest także wymiana baterii, Po której klient otrzymuje gwarancję sześciu miesięcy. Cena nowej baterii smartfona wyraz jej wymianą to 199 zł. W przypadku, kiedy zaistnieje konieczność wymiany tylnej obudowy smartfona wydłuża się czas realizacji naprawy. Zazwyczaj wynosi on od trzech do czterech godzin i uzależniony jest od modelu smartfona. Natomiast koszt wymiany tylnej obudowy sięga 549 zł. Możliwe jest również usługa wymiany stłuczonych plecków iPhone'a, na którą klienci także otrzymują gwarancję do 6 miesięcy. Cena usługi to 399 zł. Jednakże w takiej sytuacji wydłuża się czas realizacji, sięga on od jednego do maksymalnie 3 dni. Klienci często decydują się także na wymiany szkła tylnego aparatu ze względu na jego liczne zarysowania, a tym samym niższą jakość podczas robienia zdjęć. Jest to usługa za którą klienci muszą zapłacić 249 zł, natomiast czas ich realizacji to tylko 1 lub 2 godziny. Możliwa jest również wymiana całego tylnego aparatu, z gwarancją 6 miesięcy oraz czasem oczekiwania około 45 minut. Cena za tylny aparat to tylko 449 zł. W w wielu modelach dochodzi do uszkodzenie złącza ładowania, na przykład przez nieprawidłowe wyjmowanie ładowarki. Tym samym wymiana złącza ładowania związana jest z kosztem 249 zł. Naprawa ta trwa około 45 minut. W przypadku niskiej jakości dźwięku konieczne może być również wymiana głośnika audio, co jest kosztem 249 zł. Czas realizacji również wynosi 45 minut.

Stosunkowo częstą wadą jest także uszkodzenie przycisku głośności, wyciszenia oraz do włączenia on/off. Wymiana każdego z tych trzech przycisków równa jest kosztowi 299 zł. To natomiast czas realizacji to 1 lub 2 godziny. Kiedy przypadku dużych zarysowaniu na przednim aparacie możliwa jest jego wymiana za jedyne 299 zł z gwarancją 6 miesięcy. Maksymalny czas realizacji tego typu usługi to 45 minut. W przypadku kiedy konieczna jest wymiana głośnika rozmów, ołów czas koszt usługi wyniesie 199 zł. Nieco droższe okazuje jeśli wymiana wibracji, gdyż związane jest ona z kosztem 299 zł. Wiele modeli wymaga także wymiany mikrofonu, za jedyne 249 zł. Z kolei bardzo elastyczne jest naprawa po zalaniu, gdyż jej cena sięga od 299 zł, w zależności od stopnie uszkodzenia sprzętu. Reinstalacja systemu iOS, która trwa około dwóch do 3 godzin to koszt 69 zł lub w przypadku usługi z przywracaniem danych to koszt 139 zł. Zatem cennik naprawy iPhone X jest bardzo czytelny dla każdego klienta.

Dokładny cennik naprawy iPhone X znajdziesz na stronie https://ibroken.pl/urzadzenia/iphone-x/

Serwis Apple

Wycena naprawy i diagnoza online - Autoryzowany Serwis Apple

Cennik naprawy iPhone X określa przybliżone ceny naprawy dla poszczególnych rodzajów usterek. Jednakże mogą one różnić się w przypadku poszczególnych modeli telefonów, a także stopnia ich uszkodzenia. Takich sytuacjach najczęściej dochodzi do indywidualnej wyceny naprawy. Ponadto bardzo innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość diagnozy online, z której korzystają w szczególności młodzi użytkownicy urządzeń Apple. W autoryzowanym serwisie Apple wycena naprawy następuje zawsze Przed przystąpieniem do czynności serwisowych. Dlatego też w tym czasie klient może zatwierdzić naprawę lub nie przystać na uzyskanie warunki finansowe. Jednakże większość klientów jest zdecydowanie zadowolona z szeroki korzyści finansowych związanych z niskim kosztem naprawy. Ponadto klienci doceniają także profesjonalne podejście serwisantów, a także szybką realizację usług. Zdecydowana większość napraw realizowana jest w przeciągu pół godziny od przyjścia klienta.

Zobacz

In the age of digitization, it is hard to imagine not having access to the Internet. Mobile Internet is one of the main components taken into account when choosing a network with which we want to sign a contract and choose a tariff which this network has in its offer. For people who often use virtual resources, operators have prepared many interesting packages, within which they can enjoy many...

Hexweave Bags to pasywna metoda farmowania złota w World of Warcraft. Pokażę Ci jak zdobyć Hexweave Bag Recipe dla łatwego i przyjemnego farmowania złota w World of Warcraft Shadowlands. Powinieneś zrobić ten sposób na złoto z więcej niż 1 postacią, ponieważ nowy system levelowania sprawia, że jest to idealny moment na zrobienie tego. Hexweave Bag, Jak założyć Hexweave Bag...

Witamy w klasycznym przewodniku profesji zielarstwa. Zielarze specjalizują się w zbieraniu ziół z węzłów ziołowych, które można znaleźć w całym Azeroth. Zioła te są powszechnie sprzedawane lub używane w innych profesjach, takich jak Kowalstwo, Gotowanie, Inżynieria, Skórnictwo i Krawiectwo. Zielarze mogą użyć zaklęcia Znajdź zioła, aby znaleźć zioła w pobliżu. Zioła...